תרומות

תודה לכמעט 150 ארגונים ללא מטרות רווח ובעלות ברית שחתמו על מכתב הקהילה הקורא לנגיד ולבית המחוקקים של המדינה לחוקק תמריץ למתן צדקה ברמת המדינה לתרומות לעמותות בניו ג’רזי. המכתב נשלח בדוא”ל ביום שישי, 27 במאי, למושל מרפי, לוטננט המושל אוליבר, כל 120 חברי בית המחוקקים של המדינה, ולצוות הבכיר של המושל.

Giving Options

בהובלת מנהל ההשקעות הראשי שלנו, ה-מרקה ספוות מונע על ידי צוות של אסטרטגי השקעות עם מומחיות במאקרו כלכלה וכלי השקעה על פני הון, הכנסה קבועה ונכסים ריאליים. ה-מרקה ספוות מסתמך על נתונים, תהליכים ממושמעים, תובנות היסטוריות ומודעות לדינמיקת השוק המתפתחת כדי לפתח עבורך אסטרטגיות השקעה.

איפה לתת

ההתמקדות שלנו ביעדים הפיננסיים הייחודיים שלך ובהצלחת ההשקעה לטווח ארוך היא בסיסית לבחירת אסטרטגיות השקעה מתאימות וניהול אחראי של העושר שלך.

קבוצת ניהול הנכסים שלנו (AMG) היא צוות ייעודי של אסטרטגי השקעות עם ראייה גלובלית שמקיפה מאקרו כלכלה, מגמות שוק ומדיניות הבנק המרכזי והממשלתי. הצוות פועל לזקק את המורכבות של עולם ההשקעות לכדי השקפות ואסטרטגיות ניתנות ליישום.

Popular Funds

המשימה: The Nature Conservancy היא ארגון שימור מוביל הפועל ברחבי העולם כדי להגן על אדמות ומים חשובים מבחינה אקולוגית עבור הטבע והאנשים. מאז הקמתנו ב-1951, הגנו על יותר מ-119 מיליון דונם של אדמה ו-5,000 מיילים של נהרות ברחבי העולם – ואנו מפעילים יותר מ-100 פרויקטים לשימור ימי ברחבי העולם. יש לנו יותר ממיליון חברים. אנו עובדים בכל 50 המדינות וביותר מ-30 מדינות – מגנים על בתי גידול משטחי עשב ועד שוניות אלמוגים, מאוסטרליה ועד אלסקה ועד זמביה. אנו מתייחסים לאיומים לשימור הכוללים:

המשימה: Catholic Charities, שנוסדה לפני יותר ממאה וחצי כדי לטפל ליתומים של רעידת האדמה בסן פרנסיסקו, היא אחת מסוכנויות השירות האנושי הגדולות והמקיפות ביותר בצפון קליפורניה, ומגיעה ליותר מ-32,000 אנשים בשנה. חלק בלתי נפרד מהקהילות שלנו, ארגוני צדקה קתוליים ממלאים תפקיד מרכזי בשמירה על השכונות שלנו מגוונות, פרודוקטיביות, בטוחות ובריאות באמצעות יותר מ-30 תוכניות במחוזות סן פרנסיסקו, מרין וסן מטאו. התוכניות שלנו משנות את חייהם של:

ייעוד: רצון טוב משנה חיים ומחזק קהילות באמצעות חינוך, הכשרה ועבודה. רצון טוב שואף להגביר את כושרם העצמי של משתתפיו ומספק הערכה מקצועית, הכשרה והזדמנויות לצמיחה אישית בשיקום של אנשים מוגבלים או מוחלשים, שאינם יכולים להיקלט בקלות בשוק העבודה התחרותי. רצון טוב שואף לסייע לאנשים כאלה להגיע להתפתחות המלאה ביותר שהם מסוגלים לה.